Gwardia Koszalin Klub Piłki Ręcznej

Wygrana na zakończenie roku

🔥Wygrywamy w ostatnim ligowym meczu tego roku.

▪️Od pierwszych minut tego spotkania udowadnialiśmy, że jesteśmy zespołem lepszym. Kwadrans gry wystarczył, by wypracować kilku bramkowe prowadzenie. Gdy w ataku pojawił się lekki przestój – na boisko weszli Tomasz Kowalkowski i Michał Niewiadomski. Ten duet w kilka minut rzucił 7 bramek. Między słupkami świetnie bronił tego dnia Krystian Matusiak.W całym spotkaniu uzyskał kosmiczny wynik 56% udanych interwencji!

▪️Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:18 na naszą korzyść.

▪️Druga odsłona meczu to pełna kontrola naszej drużyny. Więcej szansy na grę dostali Dominik Stalka i Hubert Duchnik. Cieszy fakt, że zagrali bardzo skutecznie i rzucili po dwie bramki.

Cały zespół zagrał na fenomenalnej skuteczności 73%. Ostatecznie na tablicy świetlnej po końcowej syrenie był wynik 19:32.

E.Link Gwardia Koszalin : Fabianowicz 6, Woźniak 4, Niewiadomski 4, Mehdizadeh 3, Kowalkowski 3, Ivanytsia 3, Laskowski 2, Stalka 2, Didyk 2, Duchnik 2, Korczak 1.

▪️Był to ostatni mecz ligowy w tym roku kalendarzowym. Roku, który był dla nas bardzo udany. Na podsumowania przyjdzie jeszcze czas.

✊Przed nami jeszcze mecz w ramach Pucharu Polski we własnej hali. Wiemy już, że naszym przeciwnikiem będzie zespół MKS BODEGA Grudziądz.

O dokładnym terminie tego spotkania poinformujemy jak najszybciej.

▪️Dziękujemy, że byliście razem z nami i wspieraliście nas podczas przez cały czas.