Gwardia Koszalin Klub Piłki Ręcznej

Z nadzieją na awans. Gwardia Koszalin gotowa do sezonu – TVP 3 Szczecin

W nowym składzie, z nowym sponsorem tytularnym i konkretnie sprecyzowanymi ambicjami: piłkarze ręczni E.Link Gwardii Koszalin mierzą w awans do Ligi Centralnej . W piątek oficjalnie zaprezentowano zespół.

W koszalińskim zespole duże zmiany kadrowe. Przed nowym sezonem drużynę zasiliło aż pięciu zawodników z superligową przeszłością. Zdaniem trenera, Piotra Stasiuka to ekipa, którą stać na bardzo wiele.
– To jest taki zespół, który chcieliśmy mieć, który wiemy, że osiągnie sportowy sukces. Zebraliśmy tu chłopaków przede wszystkim, którzy są dobrani charakterologicznie i to jest dla nas duży plus. Plus do tego umiejętności sportowe, które są bardzo wysokie – opisuje trener E.Link Gwardii Koszalin Piotr Stasiuk.

Klub pozyskał nowego sponsora tytularnego. To między innymi dzięki temu udało się zbudować wyższy budżet. Zawodnicy zapewniają z kolei, że zarówno to, jak i ich postawa na boisku przełoży się na konkretne wyniki.

https://szczecin.tvp.pl/72591889/z-nadzieja-na-awans-gwardia-koszalin-gotowa-do-sezonu?fbclid=IwAR0yP9v-sHZOy9d9Lp5IUoAbFkv76zZIzXxY04tn4QxLv6Z3A015rIXdB_I