Gwardia Koszalin Klub Piłki Ręcznej

Wygrana w Olsztynie

🔥Pełna dominacja w meczu ze Szczypiorniakiem.🔥

✅Wygrana w tym meczu była pozycją obowiązkową. Nie ma co ukrywać, że aż tak skutecznej gry i wysokiego wyniku – mało kto się spodziewał.

👉Emocji w tym pojedynku nie było za wiele. Nasi szczypiorniści szybko wyszli na prowadzenie i narzucili rywalom swój styl gry.

Wysokie prowadzenie po pierwszej części spotkania, nie uśpił naszych zawodników (10:21).

✌️Na drugą odsłonę wyszli z jeszcze większym animuszem i chęcią dorzucenia większej ilości bramek. Ambitna postawa Gwardzistów pozwoliła na rekordowy w tym sezonie wynik. Poprzedni rekord sezonu wynosił 46 bramek, a udało się go zdobyć w meczu 5 kolejki I ligi, przeciwko Samborowi Tczew.

💹Teraz poprzeczka podniesiona jest wyżej o jedną bramkę. To zawsze cieszy, ale doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie jest to najważniejsza kwestia w piłce ręcznej.

Cieszy fakt, że do każdego pojedynku, zawodnicy wychodzą skoncentrowani i głodni gry.

👉Następną kolejkę rozegramy również na wyjeździe. Naszym przeciwnikiem będzie wspomniany wcześniej zespół Sambor Latocha Agropom Tczew. Mecz zaplanowany jest na sobotę 9.03 o godzinie 19:30.

🎯Bramki dla E.Link Gwardii Koszalin : Didyk 9, Biskup 8, Laska 5, Mehdizadeh 4, Korczak 4, Fabianowicz 4, Maliarevych 4, Niewiadomski 3, Kowalkowski 3, Woźniak 1, Laskowski 1, Duchnik 1.