Gwardia Koszalin Klub Piłki Ręcznej

Derby na naszą korzyść !

🔝Wygrywamy w derbach przeciwko PGE KPR Gryfino !

▪️Przed pierwszym gwizdkiem zdawaliśmy sobie sprawę, że jesteśmy faworytem w tym spotkaniu. Teoria to jedno, ale parkiet weryfikuje najlepiej daną dyspozycję dnia. Nasi szczypiorniści weszli dobrze w to spotkanie.

▪️Wynik w początkowych fazach spotkania mógł być o wiele wyższy, jednak bramkarz gości popisał się kilkoma rewelacyjnymi interwencjami. My odpowiadaliśmy za to świetną obroną. Nasz zespół z Damianem Zwierzem w bramce stracił tylko 11 bramek w pierwszej części gry.

▪️Na dziesięciominutową przerwę schodziliśmy przy wyniku 20:11.

✌️Kontrolowaliśmy przebieg i tempo meczu. Po przerwie w bramce szalał Krystian Matusiak, a napędzeni kolejnymi dobrymi interwencjami zawodnicy dorzucali kolejne bramki.

▪️Na parkiecie mogliśmy zobaczyć wszystkich piłkarzy ręcznych E.Link Gwardii Koszalin. Każdy następny wchodzący z ławki dodawał jakości na boisku.

▪️Takiego komfortu nie miał trener gryfińskiej drużyny i z każdą minutą widać było, że zespół gości traci siły.

✅Ostatecznie po 60 minutach był wynik 39:24.

😎Znów wygrywamy wysoko i wygrywamy pewnie. Kontynuujemy naszą zwycięską passę na parkietach I ligi.

⚠️Była to już ósma wygrana z rzędu!

👉Będziemy musieli chwilę poczekać, zanim znów zobaczymy się w hali Gwardii. Przed nami dwa mecze wyjazdowe : w następnej kolejce pojedziemy do Bydgoszczy, a za dwa tygodnie zagramy w Olsztynie z miejscowym Szczypiorniakiem.

E. Link Gwardia Koszalin : Maciej Fabianowicz 5, Ali Mehdizadeh 5, Bartosz Laska 5, Lubomir Ivanytsia 5, Michał Niewiadomski 4, Wiktor Biskup 4, Bartłomiej Korczak 4, Marcin Laskowski 3,

Mykola Maliarevych 2, Tomasz Kowalkowski 1, Damian Woźniak 1.

❤️🤍💙Gramy dla Was o awans❤️🤍💙