Gwardia Koszalin Klub Piłki Ręcznej

Wygrywamy Sandra Spa CUP

👉Za nami dużo sportowych emocji w Sandra Cup 2024. Turniej rozgrywany był w Gryf Arena w Gryficach. Jak okazało się po sobotniej rywalizacji, wróciliśmy z tego turnieju z tarczą, wygrywając dwa mecze z drużynami Ligi Centralnej. Warto zaznaczyć, że są to zespoły plasujące się w górnej części tabeli.

💹Bardzo cieszy wysoka forma naszych zawodników, mimo że przecież dopiero co zaczęliśmy treningi w hali po kilku tygodniach przerwy. Na tle naszych rywali wyglądaliśmy bardzo dobrze pod względem kondycyjnym. To tylko pokazuje, że nasi zawodnicy nie przeleżeli wolnego okresu i sumiennie wykonywali treningi indywidualne.

⚠️Przed nami bardzo ważne spotkania ligowe i w ramach Pucharu Polski. To będzie ciekawy okres dla naszych kibiców :

🏠20.01 Link Gwardia Koszalin – MKS BODEGA Grudziądz (Liga)

🏠27.01 E.Link Gwardia Koszalin – Energa Wybrzeże Gdańsk (Puchar Polski)

✈️3.02 Warmia Energa Olsztyn – E.Link Gwardia Koszalin (Liga)

Wróćmy jeszcze do wyników sobotnich spotkań🧐 :

Sandra Spa Pogoń Szczecin – E.Link Gwardia Koszalin 21:23

Bramki dla Gwardii : Fabianowicz 4, Woźniak 4, Ivanytsia 4, Niewiadomski 3, Mehdizadeh 2, Laskowski 1, Maliarevych 1, Biskup 1, Laska 1, Korczak 1.

Budimex Stal Gorzów Wielkopolski – HSV Insel Usedom 32:26

🥉Mecz o 3 miejsce :

Sandra Spa Pogoń Szczecin – HSV Insel Usedom 16:17 (2×20 minut)

🏆Finał :

E.Link Gwardia Koszalin – Budimex Stal Gorzów Wielkopolski 35:25

Bramki dla Gawrdii : Laskowski 8, Niewiadomski 6, Mehdizadeh 4, Ivanytsia 4, Biskup 3, Fabianowicz 2, Stalka 2, Laska 2, Woźniak 2, Kowalkowski 1, Korczak 1.

Był to fantastyczny turniej w wykonaniu naszych bramkarzy, którzy pokazali fenomenalny poziom na tle wyżej notowanych rywali. Kolejna dobra informacja to powrót na boisko Henryka Rycharskiego. Nasz najbardziej doświadczony goalkeeper rozegrał pierwsze minuty po kilku miesiącach rehabilitacji po kontuzji.

💙🤍❤️Gramy dla Was o awans💙🤍❤️