Gwardia Koszalin Klub Piłki Ręcznej

Wygrywamy na wyjeździe !

🫡Wygrywamy pierwszy wyjazdowy mecz sezonu!

▪️Zdawaliśmy sobie sprawę, że jesteśmy faworytem tego spotkania, ale wiedzieliśmy, że do tego spotkania musimy podejść w 100% skoncentrowani.

▪️Długo nie mogliśmy wypracować sobie przewagi. Przełom nastąpił około 20 minuty, to wtedy od stanu 9:9, doprowadziliśmy do wyniku 13:17 na naszą korzyść. Właśnie takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

▪️W drugiej części gry ani na moment nie pozwoliliśmy zbliżyć się naszym rywalom i spokojnie kontrolowaliśmy przebieg tego meczu, konsekwentnie powiększając przewagę.

🏆Mecz zakończył się wysoką wygraną 22:34 na naszą korzyść.

💪Jak zwykle na wyróżnienie zasłużyli nasi bramkarze – Damian Zwierz i Krystian Matusiak. Tego dnia nasi ”goalkeeperzy” bronili na fantastycznej skuteczności.

👉Ogromna w tym zasługa również świetnie funkcjonującej obrony. W 2 spotkaniach straciliśmy jedynie 42 bramki, zdobywając w tym czasie 64.

🧐Zerknijmy na zdobycze bramkowe naszych zawodników :

Fabianowicz 7, Korczak 5, Didyk 4, Woźniak 4, Niewiadomski 3, Biskup 2, Laska 2, Kowalkowski 2, Laskowski 2, Ekstowicz 2, Stalka 1.

🥳Kolejny mecz widać, że każdy z zawodników ma wpływ na drużynę. To bardzo cieszy !

🎙Kilka słow podsumowania od naszego trenera – Piotra Stasiuka :

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu tego spotkania. Widać było, że jesteśmy zespołem lepszym. O ile możemy się delikatnie przyczepić do skuteczności w ataku, to kolejny mecz potwierdził, że jesteśmy bardzo mocni w obronie. Dziękujemy naszym kibicom za obecność podczas meczu wyjazdowego. To bardzo nas buduje !