Gwardia Koszalin Klub Piłki Ręcznej

W sobotę Morąg

Mecz w ramach 8. kolejki rozegramy w Morągu.

🚌Blisko 300 kilometrów będą mieli do przejechania zawodnicy i sztab szkoleniowy Gwardii w najbliższą sobotę.

🤏O wiele mniejszy dystans dzieli nasze drużyny w ligowej tabeli. Choć mamy rozegrany jeden mecz więcej, to nasi rywale mają tylko jedną porażkę więcej. Do tej pory dwukrotnie schodzili pokonani z parkietów I ligi. Jak na beniaminka i klub, który jeszcze w poprzednich rozgrywkach grał w II lidze to wyśmienity wynik. Nie jest on jednak zaskakujący, bowiem w składzie Morąga jest wielu zawodników, którzy etatowo grali na tym poziomie rozgrywek z powodzeniem.

🧐Zobaczmy jak prezentują się dotychczasowe wyniki UKS KODO Jedynka Morąg :

Jedynka Morąg – Szczypiorniak 30:23 ✅

Sambor Tczew – Jedynka Morąg 21:31 ✅

Jedynka Morąg – Jeziorak Iława 22:26 ⛔️

Jedynka Morąg – Tytani Wejherowo 29:28 ✅

Sparta Oborniki – Jedynka Morąg 27:24 ⛔️

Za porażkę w lidze z Jeziorakiem Iława potrafili się już zrehabilitować w Pucharze Polski – eliminując właśnie iławian z tych rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.

🏟W niewielkiej hali w której swoje mecze rozgrywają szczypiorniści Jedynki zawsze panuje rewelacyjna atmosfera, a jak do tej pory na krzesełkach zasiadał komplet publiczności. Jesteśmy przekonani, że nie inaczej będzie również w sobotę. Mecz z liderem motywuję podwójnie.

👉To będzie nasz trzeci mecz wyjazdowy w tym sezonie. Po udanym wyjeździe do Gryfina, przyszedł mecz w Iławie i nasza pierwsza porażka. Teraz czas na przełamanie i pokonanie trudnego rywala na ich terenie. Tym bardziej, że jesteśmy niesieni dobrymi występami w Pucharze Polski z Sandra SPA Pogoń Szczecin i SMS Kwidzyn.

⏰Początek sportowych emocji już w sobotę o godzinie 18:00.

📺Planowana jest transmisja z tego meczu. Nie może Was zabraknąć !

❤️🤍💙Gramy dla Was o awans ❤️🤍💙