Gwardia Koszalin Klub Piłki Ręcznej

Gwardia z rekordem bramkowym !

✌️To był świetny dzień dla naszej drużyny i kibiców.

Każdy kto pojawił się w hali w to sobotnie popołudnie nie może żałować.

▪️Rozpoczęliśmy ten mecz dosyć nerwowo, pojawiło się kilka błędów, a w bramce gości kilka interwencji zaliczył Tomasz Justa. Szybko jednak nasi szczypiorniści weszli na swój wysoki poziom i udowodnili, że w tym meczu nie ma miejsca na przypadek.

▪️Tego dnia wyglądaliśmy jak dobrze naoliwiona maszyna, a kolejne minuty pokazywały dominację naszego zespołu. Każdy zawodnik, który wchodził na parkiet w tym spotkaniu dawał dużą energię i wartość dodatnią.

▪️W sobotę musieliśmy radzić sobie bez Krystiana Matusiaka i Macieja Fabianowicza, którzy występowali na Klubowych Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej plażowej.

Chłopaki zajęli w tym turnieju III miejsce, sprawiając nam ogromną radość.

Zapewne pojawił się uśmiech również na ich twarzach, gdy zobaczyli jak poradzili sobie koledzy z szatni.

▪️Mogliśmy oglądać najlepsze wydanie piłki ręcznej. Był luz, były piękne bramki, były fantastyczne interwencje Damiana Zwierza, a także kwadrans dla naszej legendy – Mirosława Bugaja.

▪️Wynik mówi wszystko, skuteczność stała na najwyższym poziomie. Gwardia zagrała bardzo zespołowo i ciężko wyróżnić jednego czy dwóch zawodników – to bardzo cieszy. Najchętniej wyróżnilibyśmy wszystkich, którzy zagrali w tym spotkaniu.

🤝Dziękujemy za to, że byliście z nami

🏆Dziękujemy Klubowi Kibica za świetną robotę i doping przez pełne 60 minut !

MVP w naszym zespole wybrani zostali : Mirosław Bugaj i Michał Niewiadomski.

Po stronie gości wyróżniony został : Krzysztof Czarnecki

E.Link Gwardia Koszalin : Bartłomiej Korczak 9, Michał Niewiadomski 8, Lubomir Ivanytsia 7, Marcin Laskowski 6, Wiktor Biskup 4, Bartosz Laska 3, Artur Ekstowicz 3, Damian Woźniak 3, Dominik Stalka 2, Damian Didyk 1.

👉Wypowiedź po meczu trenera Piotra Stasiuka :

🎙Chciałbym pogratulować każdemu zawodnikowi za ten mecz, widać było radość gry, głód zdobywania bramek, głód pracy w obronie. Każdy dał coś od siebie, ciesze się, że w trudnych chwilach, gdy mieliśmy jednego bramkarza, to mogliśmy liczyć na Mirosława Bugaja, który rozegrał bardzo dobre spotkanie, za co otrzymał nagrodę MVP zespołu. To pokazuje, że tworzymy wspólnie drużynę przez duże ”D”! Teraz patrząc na następne spotkania, możemy liczyć, że będziemy grali równie dobrze i będziemy zwyciężać. Każdy z zawodników otrzymał swoją szansę i każdy ją wykorzystał. Już za tydzień ruszamy do Iławy po kolejne zwycięstwo. Po takim meczu uważam, że jesteśmy w stanie wygrać z każdym.