Gwardia Koszalin Klub Piłki Ręcznej

Czwarta wygrana E.Link Gwardii !

😏Komplet punktów zostaje w Koszalinie!💪

▪️Pewne zwycięstwo odnieśli nasi szczypiorniści w sobotnie popołudnie. Rywale nie mogli znaleźć sposobu na świetnie grającą gwardyjską obronę i naszych bramkarzy.

Od samego początku narzuciliśmy rywalowi nasz styl gry i kolejnymi mocnymi atakami powiększaliśmy przewagę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 18:10 na naszą korzyść.

▪️Druga połowa nie wiele różniła się od pierwszych 30 minut. Cały czas kontrolowaliśmy to co dzieje się na parkiecie. Tego dnia zagrali wszyscy zawodnicy, a pierwsze trafienie w lidze zaliczył najmłodszy w naszej drużynie Hubert Duchnik.

Drużyna Szczypiorniaka Olsztyn jest drugą najmłodszą drużyna w całej lidze. Mimo to zagrali na dobrym poziomie i zmusili naszych zawodników do mocnej gry.

▪️Dzięki tej wygranej pozostajemy niepokonani w lidze i zameldowaliśmy się na pozycji lidera. Zrobimy wszystko, by pozostać tam do końca sezonu!

Bramki dla E.Link Gwardii Koszalin : Korczak 7, Laskowski 6, Laska 5, Woźniak 3, Ekstowicz 3, Ivanytsia 3, Didyk 2, Biskup 2, Kowalkowski 2, Stalka 1, Niewiadomski 1, Duchnik 1.

👉Kolejne spotkanie we własnej hali rozegramy już w sobotę, a naszym przeciwnikiem będzie beniaminek z Tczewa. Szczegóły niebawem na naszym profilu.