Gwardia Koszalin Klub Piłki Ręcznej

Kto zagra podczas turnieju w Koszalinie?

🏆Do rozpoczęcia E.Link CUP XV Memoriału Bartosza Bigdy, Filipa Potocznika i Mariusza Wnuka pozostały już tylko dwa dni. To idealny moment, aby przybliżyć Państwu zespoły, które wystąpią w najbliższy weekend na parkietach koszalińskiej Gwardii.

WKS Grunwald Poznań – Drużyna z Poznania występuje w I lidze grupy B. W poprzednim sezonie zajęli wysokie 4 miejsce w tabeli. W zeszłym tygodniu rozgrywali Turniej im. Jerzego Kuleczki. Okazali się w nim najlepsi wygrywając z MKS Real Astromal Leszno i SKF KPR Sparta Oborniki.

KPR Autoinwest Żukowo – Zespół występujący na zapleczu Superligi. W Lidze Centralnej w poprzednich rozgrywkach zajęli 10 pozycję. W ubiegłym sezonie mieliśmy przyjemność mierzyć się z tą ekipą w rozgrywkach Pucharu Polski. Przegraliśmy wówczas nieznacznie jednym trafieniem. Ostatni mecz rozegraliśmy między sobą w ramach sparingu 14 sierpnia. Znów lepsi okazali się zawodnicy z Pomorza, wygrywając 32:26.

Tytani Wejherowo – Dobrze znana nam ekipa Tytanów z którą mierzymy się nieprzerwanie od kilku sezonów. Poprzednią kampanię zakończyli tuż za podium, plasując się na 4 miejscu. Z ekipą Wejherowa wygraliśmy w sezonie 2022/2023 dwukrotnie.

Sandra SPA Pogoń Szczecin – Zawodnicy ze stolicy województwa Zachodniopomorskiego w zeszłym roku występowali w Superlidze. Niestety okazali się najsłabszą drużyną w tabeli i od tego sezonu będą walczyć o jak najwyższe miejsce w Lidze Centralnej. W poprzednim tygodniu gościli nas we własnej hali podczas turnieju Szczecin CUP. W naszym bezpośrednim pojedynku po 60 minutach był remis 25:25. W serii rzutów karnych okazaliśmy się jednak lepsi od gospodarzy i to my zagraliśmy o pierwsze miejsce. Finalnie okazaliśmy się najlepszą drużyną turnieju.

MKS Handball Czersk – Drużyna z Czerska występuje w II lidze. W poprzednim sezonie skończyli rozgrywki na 8 miejscu. Jak sami napisali ; są na samym początku swoich przygotowań do sezonu i będą to ich pierwsze mecze kontrolne.

⏰Przypominamy o możliwości rezerwacji karnetu, do końca sierpnia cena karnetu to 80zł!