Gwardia Koszalin Klub Piłki Ręcznej

Wzmocnienie Gwardii

Transferowy HIT !

Takiego transferu, kibice Gwardii Koszalin nie pamiętają od lat!

Prosto z Superligowej drużyny – TORUS Wybrzeże Gdańsk, która do ostatnich kolejek liczyła się w walce o EHF Europe League.

Od przyszłego sezonu w naszych barwach występować będzie Damian Woźniak!

Damian zadebiutował na superligowych parkietach w koszulce Wybrzeża w sezonie 2020/2021. Trafił tam po bardzo dobrym sezonie w drużynie Autoinwest Żukowo.

Damian Woźniak występuje na pozycji obrotowego, a jego ogromnym atutem jest mocna gra w obronie i skuteczna gra w ataku.

Wzrost : 190cm

Waga : 100kg

Wiek : 24

Pozycja : Obrotowy

Zamieszczamy link z wideo Damiana, abyście mogli zobaczyć jak wygląda nasz nowy zawodnik 🙂

Prezes Kospel Gwardii Koszalin – Tomasz Nowe : To jeden z najważniejszych transferów naszego klubu w ostatnich latach. Damian jest w idealnym dla zawodnika wieku, ma superligowe ogranie i doświadczenie. Do tego jest świetnie przygotowany motorycznie. Pokładamy w nim bardzo duże nadzieje. Cieszy fakt, że do naszego projektu dołączają tacy zawodnicy. Liczymy, że pomoże nam w upragnionym awansie do Ligi Centralnej.

Trener Kospel Gwardii Koszalin – Piotr Stasiuk :

Zawsze pozyskanie zawodnika z wyższej ligi cieszy trenera i klub. Tym bardziej jak to jest zawodnik z czwartego zespołu Superligi. Damian wzmocni naszą mocną ofensywę i uzupełni defensywę, w której mieliśmy trochę problemów. Liczymy, ze zawodnik będzie ważną postacią w projekcie jakim jest awans do Ligi Centralnej.