Gwardia Koszalin Klub Piłki Ręcznej

Zapowiedź meczu w Grudziądzu

Ligowy mecz przeciwko MKS Grudziądz już jutro !

Nie mogliśmy się już doczekać kolejnych sportowych emocji z naszym udziałem. A emocji spodziewamy się sporo, bowiem nasz jutrzejszy przeciwnik prezentuje ostatnio wysoką formę.

 Pojedynki przeciwko MKS zawsze były emocjonujące, jedynym zaprzeczeniem tej tezy, jest mecz z tego sezonu. Grający w niepełnym składzie Grudziądz przegrał w hali ”Gwardii” aż 32:20. Gwardziści kontrolowali ten listopadowy mecz od pierwszych minut i ani na moment nie dali nadziei szczypiornistom MKS-u. 

 Teraz jednak czeka nas zupełnie inne spotkanie. Szczególnie, że w bardzo dobrej formie strzeleckiej jest lider naszych sobotnich rywali – Paweł Kruszewski. Zawodnik ten w czterech marcowych pojedynkach, rzucił aż 44 bramki – to daję średnio, kosmiczne 11 bramek na mecz. W poprzedniej kolejce zespół Sokoła    Kościerzyna przerwał naszą znakomitą passę 9 wygranych z rzędu. Po heroicznej walce, musieliśmy uznać wyższość rywala i aktualnego lidera tabeli. Ta porażka zmotywowała nas do tego, by udowodnić, że to tylko wypadek przy pracy. A nasze motto ”Gramy dla Was o awans” będzie nam towarzyszyło do końca rozgrywek.

 Do końca sezonu pozostały tylko 4 spotkania. My chcemy się cieszyć każdą minutą na parkiecie – po to ciężko nasi szczypiorniści trenują każdego dnia!


Zerknijmy drodzy Kibice jak prezentuje się lista najlepiej rzucających w naszym zespole :

Maksim Kruchkou 95

Mykola Maliarevych 67

Dawid Szcześniak 49

Dominik Stalka 43

Jakub Radosz 41

 Zapraszamy wszystkich sympatyków Kospel Gwardii Koszalin do kibicowania w sobotnie popołudnie. Mecz rozpoczynamy o godzinie 17:00. Transmisja będzie dostępna na naszym FB! Gramy dla Was o awans!